Kancelaria

Musiał i Partnerzy
doradcy podatkowi

Minimalizacja ryzyka podatkowego x Kancelaria Musiał i Partnerzy - doradcy podatkowi

Zespół minimalizacji ryzyka podatkowego

Zespół minimalizacji ryzyka podatkowego oraz oceny ryzyka procesowego zajmuje się w ramach swojej aktywności działaniami związanymi z przeprowadzeniem transakcji bądź funkcjonowania podmiotu w oparciu o tzw bezpieczną optymalną ścieżkę podatkową.

W ramach swojej praktyki Kancelaria wielokrotnie reprezentowała klientów w sporach z administracją podatkową. Suma doświadczeń zdobytych na tym polu pozwala minimalizować ryzyko podatkowe związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa oraz minimalizować obciążenia podatkowe w granicach wyznaczonych przez prawo.

W ramach tego obszaru aktywności Kancelaria obsługuje podmioty z wielu branż gospodarczych służąc swoim doświadczeniem. Bieżąco obsługujemy zarówno fundusze inwestycyjne jak i przedsiębiorstwa z branży energetycznej czy też przemysłu maszynowego. Pozwala to naszym klientom czerpać doświadczenia również z poza zakresu doświadczeń własnej branży i wprowadzać nowe metody funkcjonowania przedsiębiorstw z uwzględnieniem minimalizacji obciążeń publicznoprawnych w sposób bezpieczny.